חיות מתוקות מפונפונים

עודכן ב: 19 אפר 2020משהו אחד שהבנתי בתקופת קורונה- אין לנו כמעט בובות קטנות למשחק! אז מה עושים כשאין? מכינים :)


עומר לאחרונה רואה המון את התוכנית שון הכבשון, אז כבשה נבחרה ברוב קולות והחלטנו ללכת על חיות חווה והוספנו לו אפרוח קטן ומתוק.


את החווה האמת יצרתי בדקה האחרונה בלי ותר מידי תכנון ומחשבה, והיא התגלתה כלהיט! לצערי את התהליך של החווה לא צילמתי, אבל אם תרצו תכתבו לי פה בתגובות ואני אשמח להעלות הדרכה גם בשבילה בקרוב.


חומרים:

2 פונפונים צהובים

פונפון 1 לבן

4 עיניים זזהות

בריסול לבן

טוש כתום ושחור

דבק פלסטי

מספריים


2 הערות חשובות לגבי החומרים לפני שמתחילים:

* אם יש לכם דבק חם- מומצלץ להחליף את הדבק פלסטי :) הזמן ייבוש מהיר משמעותית והעמידות הדבקה טובה יותר.

* אם יש לכם בריסטול בצבע שחור וכתום אין צורך בבריסטול לבן וטושים, לנו פשוט לא היה.גוזרים מבריסטול את המקור של האפרוח, הפנים של הכבשה והרגליים של שניהם.

צובעים את האלמנטים של הכבשה בטוש שחור, ושל האפרוח בכתום. אם יש לכם בריסטולים צבעוניים בכתום ושחור אז אין צורך לצבוע, פשוט לגזור מהצבע הרלוונטי.מדביקים את 2 הפונפונים הצהובים בעזרת דבק (בנדיבות). מומלץ לשדרג את כל ההדבקות לדבק חם במקום פלסטי במידה ויש לכם בשביל תוצאות טובות יותר.

חשוב להדגיש, השימוש בדבק חם הוא ע״י מבוגר בלבד.יוצרים כפל כפול בפה של האפרוח, ומדביקים את החלק המרכזי לפונפון בעזרת דבק.מדביקים את העיניים ואת הרגליים לאפרוח שלנו.האפרוח שלנו מוכן! צריך לתת לו קצת זמן להתייבש (במיוחד בשימוש בדבק פלסטי) בכדי שלא יתפרק לנו. שיעור קטן בסבלנות לילדים :)ועכשיו ממשיכים לשון הכבשון! מדביקים את העיניים לפנים בעזרת דבק ואז מדביקים את הפנים לפונפון הלבן.שמים דבק בנדיבות על החלק המרכזי של הרגליים שלנו, ומדביקים לפונפון.

מחכים רגע שמעט יתייבש ואז מקפלים את הרגליים פנימה.גם הכבשה שלנו מוכנה! עכשיו ניתן גם לה קצת זמן להתייבש בכדי שלא תתפרק לנו.החיות שלנו מוכנות וזה הזמן להתחיל לשחק! תיהיו יצירתיים ותיצרו משחקים כייפים, תוכלו כמובן לבנות חווה כמו שאנחנו עשינו :)הכנתם גם חיות מפונפונים? תשתפתו אותנו ותעשו לנו שמח בלב ❤️ מוזמנים להעלות סטורי לאינסטוש ולתייג אותנו, אנחנו מבטיחים לשתף!166 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Hello little BLOG

עולם של יצירה, עיצוב ובישול עם ובשביל הקטנטנים

בואו ותצטרפו לכל הכייף 

שאנחנו עושים :)

  • Facebook
  • Instagram

# Follow us on instagram

רוצה להרשם לניוזלטר שלנו?

ולהנות מ5% הנחה למימוש מיידי

שרות לקוחות

טל׳- 0544451447

info@hellolittleone.co.il

גבעת יואב

  • iconfinder_whatsapp_287637 copy-2
  • Facebook
  • Instagram

© 2020 Hello little one כל הזכויות שמורות

  • Facebook
  • Instagram
whatsapp